tisser-wiedza-tata-bg-m1

MĘSKI PUNKT WIDZENIA

Dbasz o swoją rodzinę. Wysoki standard zabezpieczeń przed hałasem, włamaniem oraz wyjątkowa szczelność okien Tisser sprawią, że Twoi bliscy poczują się we własnym domu naprawdę komfortowo i bezpiecznie.

Realnie oszczędzasz. Parametry termoizolacyjne systemu gwarantują szybki zwrot z inwestycji. Oszczędzasz nie tylko zimą, na niższych kosztach ogrzewania, ale również na kosztach klimatyzacji latem.

tisser-3standardy

· Do wyboru trzy standardy izolacji termicznej i akustycznej
· Konkretne oszczędności, gwarantujące szybki zwrot z inwestycji
· Pełna automatyka – rolety, bramy, drzwi
· Korzystne finansowanie w systemie ratalnym

O czym powinieneś jeszcze wiedzieć?
Ciepły montaż TISSER Isotherm zmienia wszystko!

tisseriso-logo

TISSER Isotherm to system montażu oparty na zaawansowanej technologii leadera w branży uszczelnień Iso Chemie.

TISSER Isotherm gwarantuje doskonałą izolację połączenia ościeżnica – mur, dzięki taśmie rozprężnej, która spełnia wszystkie wymogi w zakresie odporności na parcie deszczu z wiatrem do 1000 Pa. Taśma o właściwościach paroprzepuszczalnej membrany zapewnia szybkie odprowadzanie wilgoci z warstwy izolacji, ale także 100% szczelność. To sprawia, że energooszczędne okno spełnia swoją funkcję bez strat energetycznych w newralgicznych miejscach połączeń.

Dodatkową niepodważalną funkcją taśmy jest kompensata wszystkich ruchów konstrukcyjnych złącza. Koniec z pękającym tynkiem wzdłuż ościeżnicy!
System OSMOSE wraz z TISSER Isotherm stworzyliśmy z myślą o tych wszystkich, dla których ważne jest poszanowanie naszego naturalnego środowiska i troska o przyszłe pokolenia.

tisser-therm-foto

CIEPŁY MONTAŻ ZMIENIA WSZYSTKO!

Sprawia, że energooszczędne okno spełnia swoją funkcję bez strat energetycznych w newralgicznych miejscach połączeń. 

tisser-wiedza-mama-bg-m1

PIĘKNIEJSZA STRONA ŻYCIA

Jesteś domowym dekoratorem wnętrz i architektem? To Ty tworzysz wyjątkowy klimat i piękny wizerunek domu? TISSER to okna dla Ciebie. To wyjątkowy system o niezwykłych możliwościach aranżacyjnych, wyposażony w bogatą paletę ozdobnych okuć, oklein i nakładek.

tisser-rainbow

Bogata paleta 40 kolorowych oklein i nieograniczone możliwości kolorystyczne dla nakładek aluminiowych / spójny design wszystkich elementów (parapety, rolety).
Kompletne rozwiązania dla całego domu – okna, drzwi wejściowe, rolety, bramy.
System ukrytych zawiasów ułatwiający pielęgnację ram.
Specjalne rozwiązania konstrukcyjne okien kuchennych.

Idealnie gładka, satynowa powierzchnia okien Tisser Rainbow stanowi z jednej strony skuteczną barierę dla czynników zewnętrznych takich jak słońce czy grad, z drugiej strony nadaje oknom elegancki wygląd i gwarantuje trwałość koloru przez lata. Kolorowa powłoka ze szkła akrylowego jest dwa razy twardsza aniżeli PVC, z którego wykonane są zwykłe białe okna i wykazuje doskonałe właściwości użytkowe.

tisser-kolory
tisser-kids-logo

Zabawa to poważna sprawa. Jeśli podczas nieostrożnej zabawy zdarzy się Wam stłuc okno, system TISSER Kids ochroni Was przed pokaleczeniem. Wykonane ze szkła hartowanego szyby rozpadną się na drobne kawałki o tępych krawędziach.

tisser-easy-logo

Gdy zrobi się za ciepło i będziecie chciały uchylić okno – TISSER Easy pozwoli Wam zrobić to bez wspinania się na krzesło lub parapet. System otwierania lub uchylania okna z niewielkiej wysokości, dzięki położeniu klamki na poziomym boku skrzydła, ułatwi życie dzieciom i osobom niepełnosprawnym.

POTRZEBUJESZ
DODATKOWYCH
INFORMACJI?

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszelkie Twoje pytania ewentualnie ustalić datę spotkania w naszym biurze.

tisser-timer-icon