Specjalista ds. aluminium

Miejsce pracy: Międzyrzec Podlaski + praca w terenie

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie ofert handlowych na obiekty i dla partnerów handlowych.
  • Wsparcie techniczne oraz rysowanie przekroi do sporządzonych wycen i zamówień.
  • Doradztwo techniczne

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie stolarki aluminiowej.
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych.
  • Znajomość programów
  • Komunikatywność

Mile widziane:

  • Znajomość technologii ślusarki aluminium w systemach: Aliplast, Yawal, Reynaers, Schüco, Ponzio.
  • Znajomość programów wsparcia projektowania: Liczokno / AutoCad  /Orgadata /Logikal.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, doświadczenia oraz efektów pracy
  • Niezbędne do pracy narzędzia (telefon, komputer)
  • Przyjazną atmosferę