TISSER OSMOSE
dla najbardziej wymagających

Osmose to idealne rozwiązanie dla domów pasywnych, energooszczędnych i dla Twojego domu! Oszczędzasz zimą (do 50% rocznych kosztów ogrzewania, obliczenia dla powierzchni typowego domu jednorodzinnego), a latem oszczędzasz na kosztach klimatyzacji.

Oszczędności przez lata to też trwałość obliczona na 50 lat! Bezproblemowa konstrukcja i powierzchnia profili sprawia, że okna są odporne na działanie silnych wiatrów i ekstremalnych temperatur.

Podwyższone bezpieczeństwo przeciwwłamaniowe dzięki zestawie dedykowanych rozwiązań w obrębie konstrukcji okna TISSER Protect, okuć antywyważeniowych i rolet.

Maksymalna szczelność – to nie tylko oszczędność kosztów ogrzewania dzięki trzem uszczelkom, ale i pełna odporność na wodę nawet podczas dużych naporów wiatrów. Tak szczelne okna gwarantują doskonałe wyciszenie nawet w zlokalizowanym przy bardzo ruchliwej ulicy domu.

Nowoczesny, wyprzedzający rynek design to nieograniczone możliwości dopasowania stolarki do stylu budynku. Możliwość wykonania okien w technologii 360° szarego koloru.

osmoze-att-4

Tisser Link – dwukrotnie zwiększona powierzchnia zgrzewu.

osmoze-att-2

Stal zamknięta w ościeżnicy.

osmoze-att-3

Przemyślana 6 – cio komorowa budowa ramy, skrzydła i słupka zapewnia dobrą izolacje cieplną i akustyczną.

osmoze-att-4

Inteligentny system rozmieszczania uszczelek w 3 płaszczyznach wpływa na podniesienie izolacji cieplnej.

osmoze-opis
osmoze-model
osmoze-przekroj

ZOBACZ TAKŻE

Pozostałe modele z kolekcji Tisser

nexus-block
eco-block

Projekt: „Wdrożenie na rynek innowacyjnej technologii w zakresie produkcji okien PCV o poprawionych parametrach” – realizowany w ramach programu operacyjnego Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – Inteligenty Rozwój na lata 2014-2020.

zrzut-ekranu-2018-04-27-o-07.51.22

POTRZEBUJESZ
DODATKOWYCH
INFORMACJI?

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszelkie Twoje pytania ewentualnie ustalić datę spotkania w naszym biurze.

tisser-timer-icon